Re-konektor


Párty Re-konektor propojí lidi se zájmem o minimal techno / techhouse, techno a jeho subžánry. Dějištěm události je klub Klid (Ostrava) a to v pátek 18.3.2022. Vřele vítán je kdokoli nakloněn elektronické hudbě, která nerozděluje, ale spojuje. Jelikož si myslíme, že sociální vazby za dobu covidového běsnění dostaly tvrdou ránu, zkusíme touto formou dodat do společnosti novou energii, a možnost setkávání které naše duše tolik potřebují. Trudomyslnost budeme na Re-konektoru vytěsňovat, jak nejlépe umíme. A to jednoznačně hudební a mírovou cestou. Na párty vystoupí Ali Martin, a devbob za Sound of Society a také speciální host Moskalus.

Naše pozvání přijal Marek Moskal vystupující pod jménem Moskalus, jež je zároveň rytířem z budoucnosti z ostravského projektu Audio Video Bass, který zde pořádá nevšední a nemainstreamové párty zvané Banket. Banket, novodobé audio vizuální setkání rytířů Audio Video Bass je nejen hostinou, ale také  karnevalem pro lid, na němž rytíři šíří své morální hodnoty a také varují před dystopickou budoucností. Skrze své párty se především snaží sjednotit rozdělenou společnost, překonat rozdíly a předsudky mezi lidmi. Formou jejich boje je hudba, která spojuje. S těmito hodnotami se ztotožňuje také náš tým. Proto jsme pozvali jednoho z rytířů, abychom podpořili snahu Audio Video Bass a svým příspěvkem na hudební scénu pomohli rozšířit povědomí o obou těchto projektech na Ostravsku.

Moskalus je kromě členství v AVB také velmi aktivní na internetu. Od roku 2014 vede oblíbený YouTube kanál, kterým propaguje umělecké projekty i jednotlivce z celosvětové komunity okolo Lo-Fi Housové a Minimal Techno / Techno scény. Moskalus se kromě kanálu zabývá také tvorbou videoklipů a grafiky. Spolupracuje s řadou umělců jako je například Bambounou z labelu 50 Weapons, Shall Not Fade a Lobster Theremin. Na poli elektronické hudby šíří své sety skrze Seoul Community Radio, Analog Advisory, Welofi nebo Blaq Numbers. Aktuálně také skrze měsíčně vysílaný pořad "The Moskalus Show" na londýnském rádiu Threads, kde přináší posluchačům aktuální hudbu z kruhů undergroundového house a techno scény.  Záznamy jeho setů z rádia a nejčerstvější sety naleznete na jeho Soundcloud profilu který naleznete v odkazech níže.

čerstvé informace těsně před párty:
Legendární internetový portál techno.cz právě teď vydává rozhovor s Moskalusem ! V rozhovoru se Marek rozpovídal o své hudební aktivitě. Pokud se chceš dozvědět více mrkni na celý článek zde.youtube moskalusZa mixem:


Lineup: 
19:00 - 21:00 devbob
21:00 - 23:00 Moskalus
23:00 - 01:00 Ali Martin
01:00 - ??      s-o-s crew

Start: 19:00
Datum: 18.3.2022
Místo: klub Klid, 28. října 1810/86, 702 00 Moravská (viz mapa níže)
Vstupné: zdarma
Událost: Facebook
Mapa k místu:

Mapa klub Klid


Další informace jako lineup budou brzy doplněny...


Poslední úprava 17. 8. 2023 1:50:49 Bob.

- Kliknutím sem zobrazíš facebookovou diskuzi.