Fendler

Nejnovější člen (2020) Sound of Society z Havířova, který má za sebou mnohaleté zkušenosti na poli tvorby i mixování elektronické hudby. Tyto společně s námi, a hlavně v jeho samostatných projektech přetavuje do nezapomenutelných klubových nocí i dnů.


Bio:


Fendler už jako velmi mladý byl ovlivněn hudbou. Má rád spoustu hudebních instrumentů, ale asi nejvíc se zamiloval do zvuků basové kytary. Ke komerční hudbě přičichnul už na základní škole, dalo by se říct díky svému třídnímu učiteli, který rád pro děti pořádal různé akce. První akce, kde měl možnost si sáhnout na playery bylo v místním klubu Monako (Havířov). Tento styl života ho okouzlil, a tak se začal velice rychle zdokonalovat. Jeho talent rostl dále s hudebními kamarády a agenturou Discosound. V roce 2006 se rozhodl rozšířit své sny do Velké Británie. V Yorku a Manchesteru se spojil s místními promotéry a také i níže v Londýně. Fendlerův styl a výběr traků byl vždy velice speciální. Účastnil se akcí jak v Yorshiru tak i v londýnských klubech jako Ministry of Sound, Egg atd. Je oficiální vítěz DJské soutěže "James Zabiela & Tid:Pro Dj skills competition 2012" a také držel 3. místo v další soutěži "This is Sankeys Dj competition 2012". V roce 2012 se Fendler vrací zpět do České republiky. 2021 se připojil ke skupině Sound of Souciety (s-o-s.cz), kde kombinuje styly jako techno, minimal techno, tech house a deep. Fendler se také začal více soustředit na více klasické techno hlavně v produkci. 

Produkce:

EP "Body" out 30th June 2023 on Platform 7even
EP "Machine inside us/Virtual solitude 2021 label OneWay
EP "Road/Become whole" 2015 label System Recordings
EP "Dock" 2015 label Platform 7even
EP "Talisman" label D&B records remix Cj Art,Zool,Shamanah
EP " 2011" label Lung Filler records plus remixes P-Styles & Electronic Beach
EP "Wheel & Paper" label  Exotic refreshment records  

Hudební reference a sociální sítě:

Oblíbené labely:


Smallville records
Berg audio
Moods and grooves records
Platform 7ven
Lazy days music
Eclipser chaser
Unblock records 
Traum
Manual music
Deeperfect
Whoyostro
Keinemusik

Oblíbení producenti:


Sven Vath, Carl Cox, Max Cooper, Del Fonda, Bee Lincoln, Rosana Nun, Dualism, Eelke Kleijn, Hernan Cattaneo, Guy J, Joris Voorn, Funk D'Void, Dominik Eulberg, Guy Gerber, Darin Epsilon, Michael Klein, Drumcomplex, Cid Inc., Rodskeez, Sasha, John Degweed, James Zabiela,  etc.

Kontakty:

web: https://fendler.cz/


Mixy: 

www.soundcloud.com/fendler 
www.mixcloud.com/fendler


Booking: 

fendlerofficial@gmail.comPoslední úprava 22. 12. 2023 17:25:14 Bob.

- Kliknutím sem zobrazíš facebookovou diskuzi.