Devbob / Bobtape


Bob je členem Sound of Society od roku 2014, podílí se na většině akcí, programuje weby a zdokonaluje vlastní přístup k mixování elektornické hudby. Jeho oblíbené hudební styly Jsou Minimal Techno, Techhouse, Acid House a další subžánry Techna.
Bio:

Považuji se za pohodáře a experimentátora, extroverta. K Sound of Society jsem se připojil během roku 2014, kdy jsme s kamarádem a elektronickým čarodějem "Hubem" (Martinem Hubáčkem) ulétávali na vlnách rádia Kolej (VŠB-TU Ostrava), kde jsme spolu vysíali střeštěnou rádiovou relaci plnou hudby jménem Tape Jam. Jsem velký nadšenec pro elektronickou taneční hudbu, což mě vede k tomu, že hlava nehlava plánuju, propaguju, vymýšlím jak tebe a také mnoho dalších zdejších návštěvníků zapojit do naší společné myšlenky. "Překlenout naše rozdíly, sejít se a být součástí něčeho většího" Budu moc rád, když nám pomůžeš šířit naše hodnoty, jež jsou přátelství a důvěra v sebe a tým a v to co společně vytváříme.

Má osobní cesta k elektronické hudbě vede skrze systém DVS (digitální vinyl system), analogové vinyly a MIDI kontroléry různých tvarů i funkcí, kterými krotím a ovládám zvuk pomocí počítače. Díky tomu se mohu v hudbě ponořit do flow a nechat sebe i posluchače unášet do hloubky králičí nory. 
Mezi mé oblíbené hudební styly patří Minimal Techno, Progressive-House, Acid House, Synthwave i Chiptune (takové moje guilty pleasure).

V mezičase kromě hudby objevuju taje tvorby a programování počítačových her, 3d grafiky a videomappinggu. Pro radost si občas bastlím číslicovou elektroniku okolo hudby. A obecně velmi rád programuju cokoliv, do čeho lze uložit kód.

Bez přátel a spolupráce by to celé nešlo, proto zmíním několik z mnoha, kteří mi dodávají energii a inspiraci, například vždy veselý Rosťa MD-Phono, parťák a hudební mág Fendler, nezdolný a zapálený pořadatel parties Ondra Smažík, Ali Martin, Ondra, Tester 69, a Myxin a další.

Doufám, že se ti u nás bude líbit.


Sety:

bob mixcld


Hudební reference a sociální sítě:


Oblíbené labely:


Stil Vor Talent Germany, Cocoon Recordings, Recovery Tech, Seta Label

Oblíbení producenti:


Sven Väth, Ellen Allien, Solomun, Carl Cox, Hosh, Nina Kraviz, Green Velvet, Len Faki, Joris Voorn, Ricardo Villalobos


Oblíbené hudební projekty:

Daft Punk, Kraftwerk, MIDI LIDI, Gorillaz, Zrní, Ventolin


Kontakty:

booking: bob@s-o-s.cz


Obrázky z akcí:Poslední úprava 18. 5. 2022 21:16:59 Bob.

- Kliknutím sem zobrazíš facebookovou diskuzi.